Komentarze i oceny [8]
znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOŚNIKOWE HIFIZESTAWY GŁOśNIKOWEGŁOŚNIKI INSTALACYJNESŁUCHAWKI
.::  START  ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


PROMOCJA

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Powiększ zdjęcie nr 6
Powiększ zdjęcie nr 7
Powiększ zdjęcie nr 8

Dbałość o szczegóły, wygląd i dźwięk

Klipsch Gallery™ G-17 Air jest jednym z najbardziej zaawansowanych produktów w historii firmy. Projektanci i inżynierowie stworzyli wspólnie nowy system muzyczny o oszałamiającym wyglądzie dysponujący legendarnym dźwiękiem Klipsch’a. Nigdy nie pogodzili się z typowym w innych miejscach podejściem do tworzenia produktów określanym jako „są wystarczająco dobre” i stworzyli Gallery™ G-17 Air który daje użytkownikowi prawdziwy awans w zakresie stylu, technologii i dźwięku.

Bezprzewodowy system dźwięku za pomocą APPLE AirPlay® lub technologii DLNA

Wykorzystując domową bezprzewodową sieć Wi-Fi, możesz teraz dzięki iOS 4.2 słuchać dźwięku najwyższej jakości z iPod®, iPhone® or iPad®. Możesz zaciągać internetowe stacje radiowe z iTunes®, dźwięk z komputera Mac lub PC i dodatkowo słuchać ich równocześnie w wielu G-17 Air rozstawionych we wszystkich pomieszczeniach. Jest to bardzo łatwy sposób tworzenia systemu audio obejmującego swym zasięgiem cały dom.

Głośnik ma wejście USB obsługujące bezpośrednio podłączone urządzenia Apple oraz tradycyjne wejście analogowe realizowane na 3.5 mm gnieździe.

Elegancka, formowana wtryskowo z polimerów zakrzywiona przednia ścianka, przyczynia się nie tylko do atrakcyjnego wyglądu całości, ale pozwala także zminimalizować rezonanse obudowy. Całość wykończona jest lakierem fortepianowym na wysoki połysk.

Jeden system – 4 wzmacniacze

By oferować absolutnie najwyższą jakość dźwięku, G-17 Air wyposażony jest w cztery wzmacniacze pracujące w konfiguracji Bi-amp. Dla głośników wysokotonowych przeznaczono wzmacniacze po 10W natomiast głośniki niskotonowe napędzają wzmacniacze po 20W.

Obudowa i przetworniki pracujące w G-17 Air są takie same jak w pozostałych kolumnach serii. Do odtwarzania najwyższych tonów wykorzystano opatentowaną technologię TRACTRIX® HORN. Wykorzystuje ona kwadratową tubę o kącie promieniowania dźwięku 90° x 90°, w której pracuje aluminiowa kopułka o średnicy 0,75” cala (19mm). Reprodukowany dźwięk jest stabilnie rozprzestrzeniany i dynamiczny bez względu na to czy kolumna umieszczona będzie poziomo czy pionowo. W głośniku wysokotonowym zastosowano także technologię Linear Travel Suspension (LTS), dzięki której membrana porusza się bez kompresji oferując precyzyjne, szczegółowe i gładkie wysokie tony aż poza granicę ludzkiej słyszalności.

Jako głośniki niskośredniotonowe zastosowano przetworniki z bardzo sztywnymi membranami o średnicy 6.35 cm wykonanymi z modelowanego pod wysokim ciśnieniem grafitu (IMG). Przetworniki przystosowane są do dużego skoku membrany napędzanej magnesami o dużej średnicy.

Kolumny linii „Gallery” wyposażone, są w cieniutkie grile ochronne (zaledwie o połowę grubsze niż karta kredytowa), pozbawione ramki i całkowicie „przezroczyste akustycznie”. G-17 Air może być z łatwością powieszony na ścianie lub umieszczony na szklanej podstawie. W komplecie pilot zdalnego sterowania obsługujący urządzenia Apple.

Dane techniczne:

Parametry podstawowe:
Moc ciągła20 W
Pasmo przenoszenia57-23000 Hz
Dane szczegółowe:
Częstotliwość podziału zwrotnicy3000 Hz
Maksymalny poziom akustyczny (db)102 dB
Parametry głośników:
Głośnik wysokotonowy2 x 1.9cm – kwadratowa tubę o kącie promieniowania dźwięku 90° x 90°, aluminiowa kopułka o średnicy 19mm, TRACTRIX® HORN
Gł. niskotonowy 2 x 6.35 cm membrana z IMG z długą cewką
Konstrukcja:
Typ obudowyBass-reflex
Wysokość152 mm
Wysokość z podstawą178 mm
Szerokość428 mm
Szerokość z podstawą428 mm
Głębokość89 mm
Głębokość z podstawą101 mm
WykończeniaHigh Gloss Black
Waga3,40 kg
Waga z podstawą3,96 kg

Dodatkowe informacje:

ulotka produktowa (pdf 0.3 MB) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru klipsz, klipsh, klipsch

gallery-g 17 airplay, gallery g 17 airplay
gallery-g-17 airplay, gallery g-17 airplay
gallery-g17 airplay, gallery g17 airplay

gallery-g 17-airplay, gallery g 17-airplay
gallery-g-17-airplay, gallery g-17-airplay
gallery-g17-airplay, gallery g17-airplay

gallery-g 17airplay, gallery g 17airplay
gallery-g-17airplay, gallery g-17airplay
gallery-g17airplay, gallery g17airplay

głośnik podstawkowy, głośnik kompaktowy, głośnik efektowy, głośnik surroundowy, głośnik tylny
kolumna podstawkowa, kolumna kompaktowa, kolumna efektowa, kolumna surroundowa, kolumna tylna
kolumna głośnikowa bezprzewodowa

[ Kolumna głośnikowa bezprzewodowa Klipsch Gallery G-17 Air ]